Śrubunek

Każda infrastruktura składa się bardzo dużej niekiedy ilości przewodów, a także urządzeń i innego wyposażenia. Zapewniające całkowitą szczelność, a jednocześnie nieutrudniające ewentualnych czynności serwisowych czy rozbudowy łączenie poszczególnych elementów jest więc zagadnieniem bardzo dużej wagi. Śrubunek nierdzewny należy do nadzwyczaj wszechstronnych rozwiązań, od lat wykorzystywanych przez fachowców różnych branż. Dzięki niemu można zachować swobodę prac naprawczych czy konserwacyjnych bądź np. usunąć nieszczelność bez konieczności demontażu większego fragmentu instalacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

W sklepie MiDaTech znajdziesz śrubunek nierdzewny w szeregu rodzajów. Złóż zamówienie!

Śrubunek składa się z trzech części. Dwa elementy łączone z odcinkami przewodu, w którym jest zastosowany, dopasowane są do siebie wypukłym i wklęsłym kształtem. Skręcane są nakrętką o średnicy wewnętrznej zmniejszonej z jednej strony. Wykorzystanie śrubunków sprawia, że nie ma potrzeby rozbierania całego ciągu rur od końca aż do tej wymagającej wymiany bądź innych prac. Demontaż możemy wykonać w dowolnym miejscu, w którym będzie to potrzebne.

Nasza stale poszerzana oferta jest rezultatem dobrej znajomości potrzeb, jakie w zakresie wyposażenia technicznego mają liczni Klienci. Przygotowany przez nas szeroki asortyment śrubunków jest jednym z tego dowodów. W sklepie MiDaTech wyposażyć się można zarówno w śrubunek 1 cal, jak i śrubunek 2 cale nierdzewny, a także w wielu innych rozmiarach. Dostępne są wersje z gwintem zewnętrznym i wewnętrznym oraz przeznaczona do wspawania. Cena każdego z tych wyrobów jest nader atrakcyjna, a jednocześnie wszystkie charakteryzuje najwyższa jakość.