Geka

Nowoczesne łączniki do węży, jakimi są złącza Geka, to wyjątkowo proste w montażu złączki z mosiądzu i ze stali. Złącze Geka montuje się na końcach węży, które chcemy ze sobą zestawić. Wystarczy przyłożyć do siebie dwie złączki obrotowe i je przekręcić, żeby uzyskać szczelne przedłużenie. Zarówno łączenie, jak rozłączanie instalacji Geka jest równie łatwe, a zajmuje mniej, niż minutę. Producent zatroszczył się o komfort użytkowników, stąd jedna złączka Geka współpracuje z wężami przemysłowymi, do wody, ciśnieniowymi i ssącymi. Zachęcamy do przetestowania tych złączek!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Kłowe złącze Geka to niemiecki wynalazek, który warto wypróbować! Przyda się nawet w ogrodzie

Chyba każdy zna nieprzyjemne uczucie, jakim jest uświadomienie sobie, że nasz wąż do odkurzacza jest zbyt krótki i żeby odkurzyć resztę pokoju, musimy przełączyć wtyczkę do innego gniazdka. Podobnie jest z wężem ogrodowym, który kończy się w połowie działki, uniemożliwiając podlanie części roślin. A ponieważ poza domem ciężko o znalezienie kontaktu, przydatne mogą okazać się szybkozłączki. Złączka Geka to ekspresowy sposób na przedłużenie węża, na przykład ogrodowego. Wystarczy być w posiadaniu drugiego, najlepiej o tej samej średnicy. Wykorzystując złącze Geka, w kilka sekund połączymy ze sobą dwa odcinki węża,zwiększając zasięg podlewania. Złączka Geka sprawdza się też w bardziej profesjonalnych zadaniach, gdyż została wykonana ze stali kwasoodpornej. Bywa pomocna w przepływie chemicznych substancji, które transportuje się choćby przy okazji opróżniania cysterny. Zapraszamy Państwa do składania zamówień na złącze Geka z naszego sklepu. Cena jest na tyle niska, że spokojnie można zakupić kilka sztuk różnego typu.

Złączka Geka w MiDaTech jest szyta na miarę Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, a pomożemy Ci w wyborze!

Wielu naszych Klientów niezwykle ceni złącze Geka. Cieszą się one renomą ze względu na swoją niezwykłą odporność. Wytrzymają bowiem ciśnienie robocze osiągające nawet 16 barów. Istotna jest także niska wrażliwość na temperaturę. Mosiądz poradzi sobie nawet w skrajnych warunkach. Zakres roboczy wynosi od -40 °C do 90 °C, co jest świetnym wynikiem w miejscach, w których nasza złączka Geka znajdzie zastosowanie. Warto jednak dodać, że posiadamy również złącze wykonane ze stali kwasoodpornej. W tym przypadku mówimy już o możliwości pracy pod ciśnieniem 40 barów oraz o temperaturze od -20 °C do nawet 200 °C. Jeśli tamten wynik był świetny, to ten jest fantastyczny. Niezależnie od wyboru, rozstaw kłów zawsze wynosi 40 mm. Złącze Geka jest dostępne w MiDaTech w wielu rozmiarach gwintu wewnętrznego, tak więc każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Nasze złączki sprawdzą w wężach przemysłowych, ciśnieniowych, a także w wężach do wody, powietrza, zaprawy oraz w tych ssących. Nie wiesz, które złącze Geka najlepiej wybrać? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru. Zapraszamy!

W MiDaTech zawsze stawiamy na najwyższą jakość. U nas złącze Geka to mariaż pierwszorzędnej klasy i atrakcyjnej ceny!

Złączka Geka sprawdzi się w wielu gałęziach budownictwa, w przemyśle oraz leśnictwie. Dostarczamy nowoczesnych rozwiązań Klientom z wielu branż. W naszym sklepie wychodzimy z założenia, że tylko współpraca z profesjonalistami w każdym calu może zapewnić satysfakcjonujące efekty. Tego też się trzymamy. Nasz asortyment wypełniają po brzegi rozwiązania od czołowych europejskich producentów. Nie inaczej jest w przypadku takiego produktu, jak złączka Geka. Cena w MiDaTech pozostaje niezmienne najbardziej konkurencyjna na rynku, abyś zawsze miał pewność, że trafiłeś w dobre miejsce. Dbamy o dobro naszych Klientów. Przykładamy także ogromną wagę do tego, aby osoby odwiedzające nasz sklep mogły dobrać do siebie najlepszy towar. Dlatego znajdziesz u nas złącze Geka w naprawdę wielu odsłonach. Wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach. Postaw na MiDaTech i ciesz się najwyższą jakością w każdym wymiarze. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i pomożemy w dobraniu odpowiedniego złącza Geka. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami!