Obejmy skorupowe

Obejmy skorupowe z aluminium i ze stali nierdzewnej do węży są dostępne w naszym sklepie MiDaTech w różnych rozmiarach. Modele z aluminium pasują na końcówki węża o grubości ścianek od 5-10 mm, średnicy wewnętrznej od 13-125 mm i zewnętrznej od 22-148 mm. Obejmy skorupowe ze stali oferujemy w 7 rozmiarach. Pełną specyfikację znajdą Państwo w opisach produktów, po kliknięciu w wybrany typ. Nasze obejmy skorupowe są przeznaczone do mocowania końcówek na wężach przemysłowych. Każda obejma do węża zapewnia stabilny zacisk.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Jak połączyć węża z końcówką? Mocowanie zapewnią obejmy skorupowe ze stali lub z aluminium

Wybraliśmy dla Państwa obejmy skorupowe, wykonane przy użyciu nowoczesnych technik, z materiałów aluminiowych oraz ze stali nierdzewnej. Zgodne z normami, niezastąpione przy tworzeniu integralnych przewodów z końcówkami. Obejma do węża MiDaTech idealnie nadaje się do mocowania końcówek wysokociśnieniowych i armatury na wężu z gumy. Zarówno obejma skorupowa salowa, jak i aluminiowa z naszej oferty, to modele czterośrubowe. Prosty montaż opiera się na skręceniu wszystkich śrub, które potem można usunąć, ściągając obejmę. Produkty, które dostarczamy specjalnie dla Państwa, są sprowadzane od producentów europejskich. Stalowa obejma skorupowa dobrze sobie radzi z przesyłem gorącej wody i pary, także na instalacjach wysokociśnieniowych. Oferujemy obejmy, które powinny się znaleźć m. in. w fabrykach przemysłowych. Mocowanie obejmami do węża to stabilne połączenie przewodu z końcówką, które utrzyma się, dopóki sami go nie zdejmiemy. Złącze będzie wytrzymałe i odporne na wysoki zakres ciśnień oraz temperatur.

Obejmy skorupowe służą do mocowania węży na końcówkach z kołnierzem zabezpieczającym. Wykonane z aluminium lub stali nierdzewnej, cechują się właściwościami czyniącymi je niezwykle wytrzymałymi na wszelkie niedogodności temperaturowe i atmosferyczne. Obejma skorupowa jest konieczna, jeżeli chcemy dokładnie przymocować węża. Obecnie ich dostępność jest na tyle ogromna, że definitywnie jest w czym wybierać. Oferujemy naszym klientom obejmy wykonane z materiałów, które są jednymi z najlepszych w tej kategorii – mowa oczywiście o stali nierdzewnej oraz aluminium.

Stal nierdzewna i właściwości przedmiotów z niej zrobionych. Obejma do węża ze stali nierdzewnej – czym się cechuje?

Stal nierdzewna od lat zajmuje wysokie miejsce na rynku. Materiał ten jest niezwykle uniwersalny i pomaga tworzyć przedmioty o skomplikowanych kształtach. Do głównych właściwości charakterystycznych dla omawianego metalu zalicza się wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie, a także twardość oraz znakomita przewodność cieplna i elektryczna. Przedmioty wykonane ze stali nierdzewnej są odporne na zjawisko korozji. Współczesna stal jest surowcem o jednolitej strukturze, a jej wytrzymałość i wszelkie właściwości techniczne zależą od udziału węgla w stali. To właśnie jego zawartość decyduje o poziomie wytrzymałości na rozciąganie i ściskanie, plastyczność, twardość czy sprężystość. Stal nierdzewna należy do najczęściej pożądanego rodzaju wśród grona stali. Estetycznie wygląda, jest żaroodporna, a stosunek wytrzymałości do wagi jest bardzo dobry. Ponadto obejma skorupowa wykonana ze stali nierdzewnej jest łatwa w czyszczeniu i całkowicie podlega recyklingowi. Neutralność biologiczna stali i wykonanych z niej dodatków świadczy o tym, że są one przyjazne ekosystemowi. Obejma do węża ze stali nierdzewnej jest więc znakomitym wyborem dla wszystkich, którzy cenią sobie prostotę, w której jest siła.

Obejma skorupowa wykonana z aluminium. Cechy charakterystyczne metalu wpływające na jakość przedmiotu

Aluminium jest metalem lekkim, a jego gęstość sprawia, że jest około trzy razy lżejsze niż żelazo. Podczas wykonywania przedmiotów z tego materiału, dodawane są do niego inne pierwiastki, dzięki którym wytrzymałość aluminium wzrasta. Właśnie po takim połączeniu aluminium staje się tworzywem niesamowicie uniwersalnym i pożądanym w bardzo wielu branżach. Jest ono niezwykle plastyczne i lekkie, dlatego lubiane jest w branży ogrodniczej czy budowniczej. Dzięki połączeniu wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia i lekkości, w niektórych przypadkach może zastępować nawet stal! Uznawane za materiał przyszłości, jest stale dopracowywane i wzbogacane o pierwiastki, które czynią je jeszcze lepszym. Aby jeszcze lepiej przybliżyć moc, jaką posiadają obejmy skorupowe z aluminium, warto wspomnieć że z tego materiału wykonywane są nawet elementy samochodów. Światowy materiał nie wymaga zbyt wiele – po prostu spełnia swoją rolę idealnie. Niezależnie od tego czy obejma do węża wykonana jest z aluminium czy stali nierdzewnej, warto czynić zakup od sprawdzonych producentów – w MidaTech wszyscy zainteresowani znajdą obejmy w kilku rozmiarach. Zapraszamy do kontaktu!