Camlock

W przemyśle technicznym złącza Camlock są powszechnie stosowane i chętnie wybierane, głównie ze względu na ich nieskomplikowany montaż. Zachęcająca jest też cena, która umożliwia zakup kilku złączy Kamlok w cenie, jaką zapłacimy za jedno podobne złącze w innym sklepie. Szybkozłącza są znakomite do instalacji, nastawionych na przesył cieczy, jak również gazów. To mocne komponenty, które dają gwarancję niezaburzonego przepływu substancji. Za pomocą złączy można błyskawicznie przełączyć zbiorniki, bez ryzyka wycieku. Niżej znajdą Państwo szybkozłącza Camlock, które zdały u nas egzamin. Polecamy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Od A do F, czyli propozycje złączy Camlock do przeładunku i innych operacji na instalacjach

Złącza Camlock występują jako wtyki i gniazda z gwintami i końcówkami pod wąż. Służą one głównie do stosowania w instalacjach przemysłowych, a korzystają z nich też cysterny, do których rozładunku stosuje się głównie złącza TW Euro. Wbrew pozorom, napełnienie i opróżnienie tak pojemnego zbiornika (cysterny mieszczą nawet 34 tys. litrów!), nie jest proste i wymaga odpowiedniego przeszkolenia. Lecz nawet doświadczeni kierowcy cystern nie poradzą sobie z przeładunkiem, bez podstawowego zestawu szybkozłączek, w którym powinno się znaleźć złącze Camlock. Nasza firma MiDaTech uwzględniła w ofercie kilkanaście typów szybkozłączek Kamlock. Zaczynając od złącza Camlock A, czyli wtyku z gwintem wewnętrznym, przez złącza AG, B, C, CC, D, DC, DG, DP, E, EC aż na złączu F kończąc. Wybrane z szybkozłączek Camlock występują w wariantach: ze stali, polipropylenu, mosiądzu i aluminium. Każdy typ charakteryzuje się innym gwintem, jednocześnie umożliwiając sprawne zestawienie dwóch oddzielnych elementów. Przeładunek z zastosowaniem złączy Kamlock przebiega bez przeszkód. Jeśli interesuje Państwa nasz cennik, zawierający złącze Kamlok i inne szybkozłączki, zapraszamy do kontaktu!

Złącza camlok już dostępne w MiDaTech! Zapraszamy do zakupu

Nasza firma MiDaTech posiada wieloletnie doświadczenie w zaopatrywaniu branż przemysłowych i produkcyjnych w różnego rodzaju sprzęt sprawdzający się przy wielu procesach. Pośród wysokiej jakości węży, czołowe miejsce zajęło również złącze camlock cieszące się dużym zainteresowaniem. Od teraz problemy z wyciekami substancji odchodzą w zapomnienie. Na duże uznanie zasługuje wszechstronne wykorzystanie. Camlock sprawdzi się nie tylko w branżach przemysłowych, ale nawet motoryzacyjnych lub spożywczych. Musimy zaznaczyć, że w naszym szerokim asortymencie występują tylko i wyłącznie wysokiej jakości produkty, których cena jest bezkonkurencyjna, zaś funkcjonalność nie ulega pogorszeniu przez wiele lat. Jeśli chcą Państwo usprawnić przebieg istotnych procesów i zniwelować ryzyko nieprawidłowości w czasie przesyłania substancji, to oferowany kamlok jest trafionym wyborem! Szybkozłącza camlock poza spełnieniem określonych parametrów technicznych wyróżnia również łatwa i szybka obsługa. Ich montaż nie wymaga użycia narzędzi!

Niezawodne i w atrakcyjnej cenie, czyli szybkozłącza camlock usprawniające pracę

Wielokrotnie zaznaczaliśmy, że jako profesjonaliści w swojej branży, potrzeby każdego Klienta stawiamy na piedestale. Pozwala nam to na znalezienie rodzaju camlock stricte dopasowanego do potrzeb i oczekiwań. Co więcej, słuchanie Państwa potrzeb przekłada się na korzystne ceny. Nasz sklep dokłada wszelkich starań, aby złącza camlock wpisywały się w cennik odpowiadający Państwa możliwościom budżetowym. Wybierając złącze kamlock, należy zwrócić uwagę na typ gwintu zewnętrznego. W tej kwestii zapewniamy szeroki wybór, dzięki czemu znalezienie odpowiedniego nie należy do najtrudniejszych. Nasi wykwalifikowani specjaliści służą profesjonalnym doradztwem. Żadnych Klientów nie zostawiamy bez opieki! Głównym celem jest znajdowanie rozwiązań technicznych, niemających sobie równych. To najwyższy czas, aby wybrać wyposażenie, usprawniające funkcjonowanie zakładu przemysłowego. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

CAMLOCK – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – FAQ

#1. Jakie kwestie techniczne są ważne, wybierając złącze camlock?

Wśród najważniejszych możemy wymienić m.in. tworzywo użyte do produkcji kamlok oraz ciśnienie robocze. Właśnie dlatego do każdego modelu załączyliśmy szczegółową specyfikację.

#2. Do przesyłania jakich produktów można wykorzystać szybkozłącza camlock?

Oferowane rozwiązanie techniczne wyróżnia wszechstronne zastosowanie. Sprawdzą się nie tylko do transportu wody, ale również innych cieczy, szlamów, a nawet produktów sypkich.

#3. Czy dostępne w ofercie złącze camlock jest zgodne z wymaganiami zawartymi w normach?

Jak najbardziej! W asortymencie znajdą Państwo tylko i wyłącznie wysokiej jakości elementy posiadające określone właściwości techniczne. Wpływa to nie tylko na ich niezawodne działanie, ale również i żywotność.