Węże Zbrojone

Węże zbrojone dzięki uniwersalnym właściwością znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Czym wyróżniają się spośród innych węży? Przede wszystkim wysokiej jakości zbrojeniem zaciskającym się na złączach po doprowadzeniu powietrza lub substancji pod ciśnieniem. Jaką dodatkową funkcję pełni zbrojenie? Jest to element konstrukcyjnym, którego głównym zadaniem jest zwiększenie wytrzymałości węża. W naszym sklepie MiDaTech znajdą Państwo szeroką ofertę węży zbrojonych, spełniających potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do konsultacji z naszymi ekspertami!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Wysokiej klasy węże zbrojone od MiDaTech zwiększą jakość i bezpieczeństwo pracy

Węże gumowe zbrojone to jeden z najczęściej wybieranych produktów w naszym sklepie. Zbrojenie z reguły wykonane jest z poliestrowej nici zwiększającej odporność na wszelkie zniszczenia mechaniczne spowodowane wysokim ciśnieniem transportowanej cieczy. Wąż zbrojony do wody może być stosowany nie tylko do transportu wody ale także powietrza lub lekkich chemikaliów. Oferowane przez nas węże do wody zbrojone świetnie sprawdzą się zarówno w wysokich jak i niskich temperaturach. Dokładne parametry sprzedawanych przez nas węży możesz sprawdzić na naszej stronie. Każdy produkt posiada dołączoną dokumentację techniczną oraz wymagane certyfikaty potwierdzające zgodność z wymaganymi przepisami. Istotną kwestią interesującą wielu naszych klientów jest wytrzymałość ciśnieniowa węży zbrojeniowych. Mieści się ona w przedziale od 8 do 21 barów, jednak konkretna wartość jest indywidualnie uzależniona od węża. W asortymencie naszego sklepu MiDaTech znajdą Państwo węże gumowe zbrojone świetnie sprawdzające się w przemyśle np. farmaceutycznym, gdzie używane są wysoce szkodliwe substancje chemiczne lub w rolnictwie.

Gwarantujemy, że oferowany przez nas wąż gumowy zbrojony stanie na wysokości zadania

Co wyróżnia nasz sklep MiDaTech wśród konkurencji? Przede wszystkim wszechstronność! Nasze wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że zakupów w naszym sklepie dokonują klienci z różnych branż. Dlatego właśnie staramy się spełniać potrzeby i oczekiwania wszystkich zainteresowanych wzbogacając nasz asortyment o coraz to nowsze węże zbrojone. Wybierając nasz sklep zyskują Państwo gwarancję wysokiej jakości. Szerokie grono naszych klientów to właśnie za wysoką wytrzymałość ceni nasze produkty. Uniwersalność węży przekłada się na ich wielkość. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno cienki wężyk zbrojony do wody jak i gruby przeznaczony m.in. do farb na bazie rozpuszczalników wodnych. W MiDaTech stale kładziemy nacisk na rozwój. Doskonale wiemy, że na niezawodne działanie maszyn używanych w różnych procesach technologicznych wpływają profesjonalne węże zbrojone. W tym celu poszerzamy naszą techniczną wiedzę niezbędna do pomocy Państwu przy wyborze najlepszego produktu. Dodatkowo na życzenie klienta oferujemy możliwość zmodyfikowania danego produktu tak, aby idealnie spełniał wszystkie wymagania. W MiDaTech jesteśmy do Państwa dyspozycji!