Zwijacze do węży

Zwijacze do węży są stosowane w przemyśle, a dzięki wspornikom umożliwiającym mocowanie ich do ściany, są praktyczne. Oferujemy Państwu zwijacz do węża, który ułatwi i przyspieszy pracę. Zaopatrując się w profesjonalny zwijacz węża zyskuje się pewność, że przewód zawsze będzie na swoim miejscu. W asortymencie naszego sklepu posiadamy zwijacze automatyczne, które można zawiesić na suficie, umieścić na podłodze lub przymocować do ściany. Każdy sprowadzany przez nas zwijak węża ma wbudowaną blokadę i zapadki bezpieczeństwa.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Zwijadło do węży to profesjonalne urządzenie, optymalizujące pracę

Zwijacz na wąż jest użytecznym narzędziem, bez którego wielu pracowników fabryk, serwisów samochodowych czy ogrodników, nie wyobraża sobie pracy. Rynek co jakiś czas wprowadza do obrotu nowe modele zwijaczy do węży, a najbardziej popularne są projekty z uchylną ramą. Te z naszej firmy MiDaTech, można podwiesić wysoko pod sufitem albo w zasięgu ręki, na ścianie. To opcja, która bardzo ułatwia operowanie wężem, a po skończonej pracy automatycznie zwija węża, zapobiegając jego splątaniu się. Wycofanie przewodu następuje w jednostajnym tempie, a wąż całkowicie chowa się wewnątrz zwijadła. Innowacyjny zwijak do węża to stalowa konstrukcja z siłownikiem. Wspornik jest obrotowy, co wpływa na wygodę korzystania z niego, zaś blokada pozwala zatrzymać rozwinięty przewód na takiej długości, jaka w danym momencie nam odpowiada. Oferujemy zwijacze do węży o różnej długości, od 15 do 25 metrów, którymi można transportować wodę oraz powietrze pod ciśnieniem. Urządzenie, jakim jest zwijak na wąż, zajmuje niewiele miejsca i warto się w nie zaopatrzyć.

Niezawodne zwijadło do węży to podstawa Twojego wyposażenia!

Zwijacz węża to cenne wyposażenie w wielu miejscach. Dzięki niemu Twój wąż nigdy się nie zaplącze, a dostęp do niego będzie maksymalnie szybki i wygodny. Mało kto zwraca uwagę na to, że dobry zwijak w naturalny sposób do minimum ogranicza prawdopodobieństwo uszkodzenia węża. Nasze konstrukcje wykonane są z blachy stalowej i innych profesjonalnych, niezwykle trwałych materiałów. To ważne, aby móc cieszyć się tak prozaicznym zdawałoby się urządzeniem tak długo, jak to tylko możliwe. W MiDaTech dbamy o najwyższy standard w każdym miejscu pracy. Wiemy, też, że diabeł tkwi w szczegółach. Nasze zwijadło do węży poradzi sobie z ciśnieniem roboczym osiągającym wartości do 200 barów. Temperatura do 150 °C również nie stanowi problemu. Profesjonalny zwijak węża jest wykonany z dbałością o każdy detal. Tak jest właśnie w naszej konstrukcji. Warto dodać, że dzięki zderzakowi gumowemu możliwa jest indywidualna regulacja długości przewodu na zewnątrz bębna. Nasze zwijadło znajdziesz również w wersji ze stali kwasoodpornej. Ten wariat doskonale sprawdzi się w najbardziej wymagających warunkach.

Dlaczego warto postawić na MiDaTech Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze zwijacze do węży

W MiDaTech współpracujemy tylko z najznamienitszymi producentami z Unii Europejskiej. Chcemy oferować naszym Klientom tylko to, co najlepsze na rynku, tak więc ze szczególną uwagą podchodzimy do selekcjonowania produktów, które później oferujemy za pośrednictwem naszego sklepu. Zwijadło do węży to standard w każdym miejscu, a pierwszorzędna jakość to dla nas od zawsze fundament, na którym budujemy. W MiDaTech przykładamy ogromną wagę do tego, aby Klient odwiedzający nasz sklep, miał wiele opcji wyboru. Nie inaczej jest w tym przypadku – znajdziesz u nas zwijak węża w wielu formach. Warto nadmienić, że u nas najwyższy możliwy standard zawsze idzie w parze z atrakcyjną ceną na paragonie. To prawdopodobnie z tego powodu nasz sklep cieszy się tak ogromnym zaufaniem wśród Klientów z wielu sektorów przemysłu. Nie wiesz, jaki zwijacz do węża sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku? W takim razie nie czekaj ani chwili dłużej i skontaktuj się z nami jeszcze dziś! My pomożemy Ci w wyborze. Zwijacz na wąż to tylko z pozoru prozaiczne wyposażenie. Specjaliści MiDaTech od zawsze służą pomocą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!