Poznaj przeznaczenie węży do powietrza od MiDaTech!

dnia
Kategorie: Blog

Węże pneumatyczne stanowią bardzo ważną część instalacji sprężonego powietrza. Dzięki nim w bardzo prosty sposób można podłączyć między innymi narzędzie pneumatyczne z punktem poboru powietrza czy bezpośrednio z kompresorem. W naszej ofercie znajdują się różnego typu węże do powietrza dostępne w różnych długościach, przez co mogą Państwo samodzielnie wybrać odpowiedni wąż, w zależności od własnych preferencji. Wyróżniamy kilka węży pneumatycznych, które różnią się między sobą przede wszystkim materiałem z jakiego są wykonane. W dzisiejszym artykule przedstawimy Państwu węże do powietrza, jakie aktualnie można znaleźć w naszej ofercie.

Oferta MiDaTech dostosowana do indywidualnych potrzeb Klientów

Gumowe węże do powietrza są przeznaczone do użytku profesjonalnego. Cechują się przede wszystkim wysoką elastycznością, a dzięki wyposażeniu węży we wtyk są dodatkowo zabezpieczone przed załamaniem; przeznaczone do pracy z ciśnieniem roboczym wynoszącym około 15-18 bar, są dodatkowo odporne na oleje. Ich najczęstsze zastosowanie obserwuje się w warsztatach samochodowych, gdzie zastosowanie nieprawidłowego węża może nieść spore niebezpieczeństwo. W MiDaTech znajdą Państwo także węże wykonane z mieszanki EPDM, czyli tworzywa powstałego przez połączenie etylenu, propylenu i monomeru. Ich najważniejszą cechą jest wysoka odporność na warunki zewnętrzne i ozon. W naszej ofercie posiadamy także węże do powietrza z PVC, z których większość posiada zabezpieczenie przed zgięciem. Produkty z tej kategorii są elastyczne i lekkie, a przy tym odporne na promieniowanie UV. Polecamy je szczególnie osobom, które szukają uniwersalnego węża do powietrza, dodatkowo mogącego przesyłać wodę, środki ochrony roślin czy nawet lekkie chemikalia pod ciśnieniem. O naszych produktach i ich właściwościach moglibyśmy rozmawiać godzinami – nasza oferta jest bogata w wysokogatunkowe węże i złącza przemysłowe, które usprawniają pracę wielu przedsiębiorstw, niezależnie od branży.

Węże do powietrza od MiDaTech – co sprawia, że warto wybrać właśnie nas?

Doskonała znajomość branży spowodowała, że dziś możemy poszczycić się wysokiej jakości produktami, które odpowiadają wszelkim wymogom i zadowalają najbardziej wymagających Klientów. Korzystając z naszych usług zyskują Państwo możliwość zasięgnięcia porady u ekspertów, zapoznania się z bogatą i stale uzupełnianą ofertą certyfikowanych węży i złączy przemysłowych. Dla nas liczy się przede wszystkim Klient – dlatego łączymy wysoką jakość produktów z atrakcyjnymi cenami. Przed wdrożeniem produktu do naszej oferty sami upewniamy się co do ich jakości, dlatego też nasi Klienci maja dostęp do najlepszego asortymentu technicznego, jaki obecnie znajduje się na rynku. Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami, serdecznie zapraszamy do kontaktu.